Consiliul Județean Hunedoara se întrunește vineri, 22 ianuarie 2021, ora 11.00, în ședință extraordinară convocată de îndată, în sistem videoconferință, cu următoarea ordine de zi:
1. Proiect de hotărâre privind aprobarea acordului de parteneriat pentru realizarea proiectului “Îmbunătățirea accesului elevilor la învățământul on-line în județul Hunedoara” în cadrul Programului Operaţional Competitivitate, Axa prioritară 2 - Tehnologia Informaţiei şi Comunicaţiilor (TIC) pentru o economie digitală competitivă, Acţiunea 2.3.3 – Îmbunătățirea conținutului digital și a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e-educație, e-incluziune, e-sănătate și e-cultură – SECŢIUNEA E-EDUCAŢIE;
Inițiator: Președintele Consiliului Județean Hunedoara.
![](https://static.wixstatic.com/media/7b9286_2cccd925953043e091fdfa99987ab721~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/7b9286_2cccd925953043e091fdfa99987ab721~mv2.jpg)