14 si 15 august, Continental Berries te invita pe culturile sale pentru a culege mure delicioase, cu gust autentic românesc, pentru tine, dar si pentru cei mai neajutorati!
La fiecare 2 kilograme culese, unul este pentru tine, iar altul il donezi spitalelor, azilelor de bătrâni din judetul Hunedoara.
![](https://static.wixstatic.com/media/9bb48a_6a06519b265b4da99ceb3dda1d0eb443~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_77,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9bb48a_6a06519b265b4da99ceb3dda1d0eb443~mv2.jpg)
Nu pierde sansa de a face un bine celor care cu adevarat au nevoie de asta si vino in Bretea Română pentru a te alatura acestui proiect solidar! Batranii si bolnavii judetului nostru iti vor multumi, cu siguranta! Alatura-te si tu cauzei susținute de Continental Berries ! Continental Berries- Gustul autentic romanesc al fructelor de padure